By Korkusuzlar Tasarım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Her Seyi Bir arada bulabilceginiz tek yer...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İşte Acı Son Ve Köylü

YazarMesaj
4SuLTaN
Mini MoD
Mini MoD

Oynadıgı OnLine Oyn : FrienzK0
Tuttugu TAKIM : FêNêrßâHçÊ

İşte Acı Son Ve Köylü Empty
MesajKonu: İşte Acı Son Ve Köylü   İşte Acı Son Ve Köylü Icon_minitimePtsi Ocak 28, 2008 11:11 am

Bir gün köylü orc evlenmek istemiş ve şehre human aramaya gitmiş şehirli human ise onu gördüğü anda üstüne gitmiş ve yanından esintiyle geçmiş pot kokuları sanki bütün şehri kaplıyormuş bizim kölü ise gitmiş czde çalışan babasına baba ben humanlardan birisine aşık oldum istemeye gidelim demiş babası tamam oğlum annene haber ver güzel bir drop düşürüp kızın babasına verirsek kızı verir demiş.derken köylü annesine gitmiş anneside sundiresde itemlerin yerlerini düzeltiyor günde 10k para alıyormuş.köylü annesine anne ne kadar paran var demiş annese 10k var evladım demiş hayrola ne yapıcaksın demiş drop alıcam anne drop humanlardan beğendiğim bir kız varda ona götürücez ve beğendiğim kızı istiycez demiş babasına dropu verip kızını alıcaz demiş anneside sert bir tavır ile sana 10k ile drop u tradeden bile göstermezler demiş babası ni hayet cz den çıkıp gelmiş ve oğlum sana bir sürprizim var demiş köylüde şöyle demiş baba beni sevdiğin kıza kavuşmaktan başka hiç birşey sevindiremez demiş babasına yüksek ve heycanlı bir sesle cz de dolaşırken kimsenin görmediği bir boss yakaladım zar zorda olsa borç pot aldım ve o bossu kesip sana drop düşürdüm köylü yuppi diyerek hemen annesine haber vermiş anneside 10k ilede bir pot hediye ederiz demiş ve sabah olunca köylü kalkıp en güzel kıyafetlerini giymiş ve annesini babasını kaldırmış anne baba hadi sevdiğim kızı istemeye gidiceğiz sabırsızlanıyorum artık demiş ve annesini babasını zorla yataklarından kaldırıp gitmişler şehre inmişler herkez onlara bakıyor ve gülümsiyerek yürüyorlarmış derken bizim köylü kapıyı çalaar kapıyı açan human dır köylü o kadar sabırsızlanırki düşüp bayılır babası yoldan geçen bir rezzer çağırayımda kaldıralım şunu der kızda hemen atılır merak etmeyin ben rezzer im ben kaldırırım der üstünde taş var mı ? diye sorar babası inşallah evde unutmamıştır taşını diyerek duva eder ve rezzer köylüyü kaldırır ve evet ne için gelmiştiniz de babası hayırlı bir iş için der ve içeri girerler bootlarını çıkarıp köşeye köyar ve içeri otururlar köylü gözünü humandan ayırladan ona bakar babası konuya girer gm nin emri adminin kabiniyle kızınız humanı oğlumuz orc a isteriz der humanın babası hemen atılır varmı yanınızda drop de köylü hemen uzatır drop u peki roc var mı iron necklace var mı der babası hayatında duymadığı item isimleri duyar ve bozuntuya vermeden ironu yolda düşürdük rocuda yanlışlıkla evde unuttuk der peki ördek varmı ördek babası yine anlamaz ve ördeğimiz var eslant sularında yüzüyor der ve humanın babası kahkaha ile güler gidin bu takıları tamamlayın +5e basın öyle gelin der giderler ve babası anlar bu itemleri bulamayacağını human kıza warder aracılığıyla msj çeker bu akşam beni bekle yatağına 2tane mana koy babanlar anlamasın seninle kallu***a kaçıcaz der human tamam der ve dışarı çıkar tam çıkarlarken humanın amcası bizim orca combo yaparak yatırır human kız ise imdaaaat diye bağırır amcası kaçar ve human hemen susar orca 30 taş verir ve onu kaldırır kallu***a kaçarlar yarın sabah olduğunda babası uyandırmaya gelince bakar ki kızının yerinde 1920 lik mana potlar duruyor ve hemen aynadan gm nin evine ışınlanır gm e durumu anlatır gm ise nick ne onların der sülalesini banlıycam der ve nicklerni verir ilk babasını sonra annesini banlar bizim köylü ise annesine pm atar pm i açan yok babasına atar pm açan yok demek ki annemi ve babamı benim yüzümden banladılar der gm map dan yerini öğrenir ve yanına ışınlar köylüyü seni gateye hapsediyorum der 1yıl burda mute li bir şekilde kalacaksın der ve human kızı gelir köylü benim 1yıl muteli bir şekilde severmisin human kız der human kızda seni 1 yıl değil 1 asır beklerim muteli bir şekilde der ve gm onu muteye kapatır gatenin önünde beklerken kapıdan werewolf lar gelir ve gatenin yani köylünün önünde ona saldırırlar werewolflar humanın kanıın 1e bırakırlar ve onların bossu olan lycaon gelir ve gücü tükenmiş olanhuman kıza çok pis bir şekilde tecavüz eder köylünün dünyası başına yıkılır ve kendini orada modem fişini çeker ve dc olup askıda kalır...
köylü orc:ban yedi ve 1yıl boyunca askıda kaldı.
human kız:acımasızca lycaon tecavüzüne uğradı.
köylünün annesi ve babası:köylü orc yüzünden ikiside sınırsız ban yedi.
human kızın babası:ÇOK MUTLU.
gm:ÇOK MUTLU.
http://www.nolur.com

İşte Acı Son Ve Köylü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-