By Korkusuzlar Tasarım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Her Seyi Bir arada bulabilceginiz tek yer...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SarHOş FıkralarI KOPTUM YaAA:D

YazarMesaj
4SuLTaN
Mini MoD
Mini MoD

Oynadıgı OnLine Oyn : FrienzK0
Tuttugu TAKIM : FêNêrßâHçÊ

SarHOş FıkralarI KOPTUM YaAA:D Empty
MesajKonu: SarHOş FıkralarI KOPTUM YaAA:D   SarHOş FıkralarI KOPTUM YaAA:D Icon_minitimeSalı Ocak 15, 2008 11:18 pm

-----ÜSTÜ KALSIN-----

Adamın biri bir gün bara gider ve barmene :
-Hey barmen bana bir bira. Barmen :
-Buyrun efendim, der. Adam bir dikişte birayı içer ve taakk diye masaya bardağını vurarak :
-Borcum kaç lira. Barmen :
-On lira, der. Adam demir on tane bir liraları üst üste dizerek elinin tersiyle vurur dağılan paraları barmen ya sabır diyerek teker teker toplar. Aynı adam ertesi gün yine gelir ve üç bira ister borcunu sorar. Barmen :
-Otuz lira, der. Yine paraları üst üste koyar elinin tersiyle vurur. Çok sinirlenen barmen müşteri velinimettir der ve yenide paraları toplar. Bu adamın yaptığı olaylar ard arda devam eder en sonunda sinirlener barmen bu adam bir daha bara gelip aynı şeyi yaparsa çök kötü dayak atacağına dair kendi kendine yemin eder. Ertesi gün adam yeniden gelir ve onbir tane bira içer ve borcunu sorar ve barmen :
-110 lira, der. Barmen tam adama yumruk atacakken adam cebinden 1000 lira kağıt para çıkartır barmen şaşırır ve ulan der şu adama bir oyun oynayım. Daha evvelden adamın ona vermiş olduğu bozuk paraları üst üste dizip elinin tersiyle vurarak dağıtır ve ekler :
-Buyrun efendim paranızın üstü. Adam barmene bakıp alaycı bir şekilde gülerek :
-Üstü kalsın, der.

-----BUZ DOLABI-----

Sarhoşun biri her eve gittiğinde tuvaletin yerini unutur, karısına sorarmış.
- Lan karı bizim tuvalet nerde...
Yine bir gün adam eve sarhoş gelmiş. Etrafa bakınmış tuvaleti bulamamış. Yine sormuş karısına tuvaletin yerini. Cavabı aldıktan sonra tuvalete gitmiş. O sırada karısı oturma odasında televizyon seyrediyormuş. Adam bağıra çağıra kadının oturduğu odaya gelmiş ve karısına ;
- Lan karı benden habersiz yine ne yaptırdın eve diye karısına söylenmiş. Kadın ;
- Ne yaptırmışım herif demiş. Adam ;
- Tuvaletin kapısını açıyorum ışık otomatik yanıyo. Sen şimdi ona dünyanın parasını vermişindir, demiş. Bunu duyan kadın öfkeyle ;
- Oy körolası herif yine mi buzdolabına işedin !! ,demiş.

-----BARMENE YOK-----

Adamın biri birgün bir bara gider ve barmene şöyle der :
- Sana ve burdaki herkese benden içki ver. Herkes içkisini içer, ama adam parayı ödemez. Barmen bunu çok kötü döver. Ertesi gün yine aynı bara gider ve şöyle der :
- Bana ve buradaki herkese içki ver benden.
- Ama barmene yok.
Barmen merak eder, sorar,
- Niçin?
-Sen içtinmi cozutuyosun.
http://www.nolur.com

SarHOş FıkralarI KOPTUM YaAA:D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» wc matik muhabbeti harbi koptum:D