By Korkusuzlar Tasarım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Her Seyi Bir arada bulabilceginiz tek yer...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ZoneAlarm pro 7.0.302.000 antispyware/Antivirus/ Internet Security Suit*son versiyon

YazarMesaj
4SuLTaN
Mini MoD
Mini MoD

Oynadıgı OnLine Oyn : FrienzK0
Tuttugu TAKIM : FêNêrßâHçÊ

ZoneAlarm pro 7.0.302.000 antispyware/Antivirus/ Internet Security Suit*son versiyon Empty
MesajKonu: ZoneAlarm pro 7.0.302.000 antispyware/Antivirus/ Internet Security Suit*son versiyon   ZoneAlarm pro 7.0.302.000 antispyware/Antivirus/ Internet Security Suit*son versiyon Icon_minitimePaz Ocak 20, 2008 4:45 pm

ZoneAlarm pro 7.0.302.000 antispyware/Antivirus/ Internet Security Suit*son versiyon 01425sz1i11108400dm3kw0
Tanıtım:
ZoneAlarm Anti-Spyware, casus yazılımları engelleyen en iyi anti-spyware yazılımlarından biridir. Program, bilgisayarınızdaki kişisel verilerinizi sizden izinsiz ele geçirmeye çalışan casus yazılımları durdurur ve sisteminizden kaldırır. Sahip olduğu güvenlik duvarı sayesinde bilgisayarınızı sadece casus yazılımlardan değil, korsan (hacker) saldırıları, virüs, truva atı ve diğer tehditlerden de korur.

Özellikler :
# Basit Ağ ve Program Güvenlik Duvarı
# Gelişmiş Ağ ve Program Güvenlik Duvarı
# İşletim Sistemi Güvenlik Duvarı (OSFirewall)
# Anti-Spyware
# Oyun Modu
# Casus Site Engelleme
# E-posta Güvenliği
# Kablosuz PC Koruması
DOWNLOAD

ZoneAlarm pro 7.0.302.000 antispyware/Antivirus/ Internet Security Suit*son versiyon Zonealarmkj6vy5
Tanıtım:
ZoneAlarm, dünyanın en popüler güvenlik duvarı (firewall) yazılımıdır. ZoneAlarm, internette güvenliğinizden sorumludur. Ziyaret ettiğiniz web sitelerini, kullandığınız programları ve internet trafiğini her zaman denetler. MSN Messenger, ICQ, Internet Explorer vb. programları açtığınızda ZoneAlarm programların erişmek istedikleri IP adresi ve portu size bildirir. Akabinde karşınıza Allow veya Deny seçeneklerinden birisini seçmeniz gerekmektedir. "Allow" seçeneği programın/uygulamanın çalışmasına izin verirken, "Deny" seçeneği programın/uygulamanın çalışmasını engeller. Korsan (hacker) saldırılarından sizi koruyan ZoneAlarm, saldırı yapanın IP adresini ve portunu size bildirir. Programda, çerez (cookie) kontrolü de mevcuttur. Programın sihirbazı ve adım adım işlem yapabilme kullanımını kolaylaştırıyor. Çevrimiçi koruma sağlayan en iyi program olan ZoneAlarm'ı mutlaka denemelisiniz.
zonealarm pro
zonealarm+antivirus
zonealarm security suit
http://www.nolur.com

ZoneAlarm pro 7.0.302.000 antispyware/Antivirus/ Internet Security Suit*son versiyon
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BullGuard Internet Security 8.0
» Panda Internet Security 2008
» ZoneAlarm Pro 7.0.462.000
» Nortan Antivirus 2008 Deneme